О компании Направления деятельности Фотогалерея Статьи Наши клиенты на главнуюкарта сайтаконтакты
Конференции

Конференции

22 листопада 2017 року у Києві відбудеться Всеукраїнська конференція «HR Стратегії: Оплата праці персоналу». Керівники HR-підрозділів лідируючих компаній на ринку України поділяться досвідом ефективних моделей нарахування заробітних плат.

На конференції будуть представлені 10 проектів з матеріального мотивування різних категорій персоналу.

Максимально інтерактивний формат конференції дозволить учасникам перейняти досвід від своїх колег, поділитися своїми напрацюваннями, отримати відповіді на проблемні питання по найактуальнішій тематиці - скільки, як і за що платити працюючому персоналу. Кожен учасник конференції має можливість висловити свою підтримку кожного проекту, в результаті чого будуть визначені кращі програми матеріального мотивування в номінації «Оплата праці персоналу».

Організатор Всеукраїнської конференції «HR Стратегії: Оплата праці персоналу» - консалтингова компанія ВІЧЕ КОНСАЛТИНГ. Преміум партнер - work.ua. Медіапартнери - Перший діловий телеканал, HR-ліга, Менеджер по персоналу.

Місце проведення - Конференц-зал БЦ «IQ Business Center»
м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15


Запрошуємо до участі керівників компаній, керівників структурних підрозділів та HR-менеджерів! Кращі ціни на участь в конференції до 30 жовтня 2017р. 

Реєструйтеся на конференцію за посиланням http://viche.com.ua/conference-11/